IMPREZY

W ciagu 8 lat swojej działalności Radio M&M FM organizowało lub współorganizowało liczne imprezy dla swoich słuchaczy. Pomijamy w tym miejscu akcję Podaruj Dzieciom Uśmiech z powodu innego jej ukierunkowania (A przeczytasz o niej w sekcji PDU).

.....................................................

SPOTKANIA RADIOELEKTRONIKÓW (1995-1997)

Pod tą tajemniczą nazwą kryją się niedzielne spotkania słupskich radiowców-piratów ze swoimi słuchaczami. Inicjatorem akcji było radio M&M FM, a po jakimś czasie przyłaczyła sie również ekipa radia Decker. Miejscem spotkania był plac przed słupskim kinem Milenium. Na spotkaniach pojawiali się z poczatku wyłącznie CB-radiowcy i najodważniejsi słuchacze. Tak, najodważniejsi, gdyż z listów słuchaczy wynika, iż wiele z nich krążyło po orbitach okołokinowych, ale nie miało odwagi podejsć do zbierajacej się grupki. Po zebraniu się grupy szliśmy na pifffko, herbatkę, ciasteczka (najczęściej do kawiarni "Cechowa"). Słuchacze zadawali pytania, dyskutowaliśmy - słowem: komercja czegos takiego na pewno nie gwarantuje!  W okresie świetności na imprezie pojawiało się około 30-50 osób pragnących poznać radio od "kuchni".

.....................................................

SYLWESTROWE SPOTKANIA (1995-2000)

Radio M&M FM dało jeszcze jedną wspaniałą możliwość wspólnych spotkań ze słuchaczami, a mianowicie wspólne spotkania na Placu Zwycięstwa (centralny plac Słupska) w noc Sylwestrową (zawsze pod choinką :D). Z zaproszenia najczęściej korzystali najbliżsi współpracownicy, ale również np. Krzysiek J. - jeden z naszych najwierniejszych słuchaczy. Dziękujemy!

.....................................................

MAJÓWKA 1,2,3 (1997-1999)

Wspólne spotkania pn. Majówka to wspaniała zabawa przy ognisku gdzieś poza miastem. Kilkoro słuchaczy, ekipa i jest impreza. Podczas jednej takiej imprezy czas uprzyjemniła nam ekipa Radia BzThat, gdyż niejednokrotnie wyręczała nas z obowiązku uwieczniania imprezy na kliszy fotograficznej. Poza tym - impreza przednia :P. Jedna z imprez odbyła się na włościach działkowych szefa. To wówczas odbyła sie pierwsza audycja z terenu (retransmitowana ze studia nr 1 z o wiele wiekszą mocą :), która stała się inspiracja do Czerwcówki :P. Poniżej zdjęcia z Majówkek :D

MAJÓWKA 1998

AUDYCJA Z TERENU

Majówka 1998 - na ognisku w lasku :D

Majówka 1999 - nadajemy dla Was na zywo z terenu :D

NA WSPÓLNEJ MAJÓWCE - PRZYGOTOWANIA

EKIPA PRZED MAJÓWKĄ

Majówka 1999 - ekipa zwarta i gotowa

Majówka 1999 - gdzieś wśród zieleni

   .....................................................

CZERWCÓWKA (2001)

Idąc za ciosem imprez organizowanych przez nasze radio w 1997 i 1998 roku (Majówki), postanowiliśmy zorganizować wszystkim naszym słuchaczom prawdziwą imprezę-audycję piknikową radia M&M FM. Znaleźliśmy wspaniałe, odludne miejsce, skąd radio M&M FM nadało 24 czerwca swoją ostatnią audycję przed wakacjami. Na audycję zaprosiliśmy gości, którzy stawili się w prawie 100% składzie. Gościem honorowym naszej imprezy był Jędrek z radia BzThat, z którym Wojtek znalazł mnóstwo wspólnych tematów (w wiekszości o elektronice). Przybyli również nasi słuchacze: Agnieszka, Leszek oraz Ewelinka. Ekipa radia M&M, czyli Żmijka, Wojtek i DJ Dżaba była poszerzona o pana Magistra, który, jak na niego przystało, rozkręcał układy elektroniczne, natomiast przybyły Doctor rozkręcał imprezę na całego. Poniżej zamieszczamy materiał zdjeciowy oraz audio :D

CO WY MI TU JEŚĆ DAJECIE?

NO TO POMĘCZMY JESZCZE TEN MIKSER :D

Coś do jedzenia, ale co?

Męczymy mikser

PODCZAS AUDYCJI

TA PŁYTA I KONIEC !!!

Od lewej: Pan Magister, Wojtek, Dżaba i Jędrek

Doctor: "A ja kcę tę płytę!"

TUP TUP :P

ZDJĘCIE RODZINNE

Szaleństwo na całego

Uśmiech proszę :)))

 

AUDIO

POSŁUCHAJ CZERWCÓWKI

WYWIAD Z GEORGEM W. BUSHEM - ALE POMPA :)

Czerwcówka - mp3 - 434kB

Wywiad z Georgem W. Bushem - mp3 - 1,42MB

WYWIAD Z JĘDRKIEM Z RADIA BzTHAT

Czerwcówka - wywiad z Jędrkiem z radia BzThat - 1,28MB